umut_ozgr@hotmail.com
+90 531 667 39 40

Adana satış ve pazarlama

Özgürdal Reklam,Adana satış ve pazarlama ve Kişisel Gelişim ‘de uzman olan bir sirketiz. firmaların tanıtıma ilişkin promosyon ürünleri ihtiyaçlarını karşılıyor. Markaya özel çözümler sunuyor.
Yapışkanlı not kağıtları, kişiye, kuruma ve konuya özel olarak, pastel, neon, floresan serilerindeki geniş renk yelpazesinde, su bazlı yapışkan kullanarak ve uluslararası standartlarda üretilir.
Özgürdal,. Solventsiz su bazlı yapışkan yani çevre dostu ürünler kullanır. Tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olacak seçenekli ve tescilli ürünlere; yapışkanlı kağıtlarda pastel, neon, floresan serilerinde geniş renk yelpazesine sahiptir. Özgürdal Ekibi tarafından, ihtiyaçlarınıza uygun özel tasarımlar ve uygulamalar hazırlanır.

Promosyon ürünleri faydalı, yaratıcı, uygun fiyatlı ve eğlencelidir ve hepsinden önemlisi de gerçekten işe yararlar. Elinizdeki kalemi, ajandayı, anahtarlığı, çakıyı, cüzdanı; başınızdaki şapkayı, badanayı, boynunuzdaki atkıyı, fuları, üzerinizdeki montu, sırtınızda-kolunuzda taşıdığınız çantayı, duvarınızdaki- masanızdaki – kolunuzdaki saati, arabanızdaki oto kokusunu, mutfağınızdaki bardağı, tabağı, termosu, deniz kenarında oynadığınız topu ve daha nicelerini… Yani promosyon ürünlerini fark etmemek, atlamak ya da unutmak mümkün değildir.

Not enough for your seo needs?

Have you specific requirements? Just send us details!