umut_ozgr@hotmail.com
+90 531 667 39 40

Dijital Baskı

Özgürdal Reklam olarak makina parkurumuzda bulunan dijital baskı makinalarımızla sizlere en iyi hizmeti vermek için tüm personel ve alt yapımızla çalışıyoruz. Üretim tesisimizde; tüm tasarımlar en üst düzey kalitede ve hiçbir detay kaybedilmeden basılmaktadır. İş ortaklarımıza zamanında ve kaliteli hizmet verebilmek adına baskı teknolojimiz her geçen gün gelişmektedir.

Baskı kalitemiz iç mekanda nasıl ise dış mekanda da aynı özveriyi göstermekteyiz. Şehirlerin en canlı baskılarını sizler için üretiyoruz. Göz alıcı renkler ve tasarımın bir arada olduğu baskıları sizlere sunuyoruz.

 

Firmanızın tüm reklam tasarım işlerini üstlenebiliriz. Deneyimlerimizi ön koşulsuz paylaşır ve sizin ile yaptığımız çalışmalarımızın sağlıklı çıkması için seferber oluruz.Tüm tasarım işlerinizi baskıya ve uygulamaya hazır hale getirir, ürünün son aşamasına kadar takip eder, imalat sürecinin doğru biçimde gerçekleşmesini sağlar ve ürün tesliminde çözümler sunarız. Baskı çeşitlerimize ; kartvizit,el ilanı,broşür,katalog,klasör,afiş,bloknot,davetiye,antetli kağıt,zarf,teklif dosyası,kitapçık, ambalaj,tebrik,takvim,etiket,menü ve dergi baskısı çeşitlerimizi ve arzunuza göre güncelleyebileceğimiz esnek taslaklarımızı örnek verebiliriz.

Not enough for your seo needs?

Have you specific requirements? Just send us details!