umut_ozgr@hotmail.com
+90 531 667 39 40

Araç Giydirme

Araç üzerine uygulanan reklam çalışmasına, Reklam sektöründe “ Adana Araç Giydirme –  Adana Araç Kaplama ( Araç üstü reklam )” ismi verilir. Araç üzerine uygulanan reklam çalışmasına halk arasında ise “Araç Üstü Reklam Kaplama” denilir. Araç Giydirme – Araç Kaplama ( Araç Üstü Reklam )konusu çok detaylı bir konu olup üzerine detaylı bir şekilde eğileceğiz. Yılların vermiş olduğu bu birikimi müşterilerimizi bilgilendirmek amaçlı, internet sitelerimizde ve diğer basılı organlarda siz değerli müşterilerimizle paylaşacağız.

 

Reklam sektörünce çok fazla sayıda reklam yapabileceğiniz mecralar bulunmaktadır. Televizyon, Radyo, Gazete, Dergi, Tabela, Billboard, v.s. bu çeşitliliğe çok daha fazla örnek ekleyebiliriz. Televizyon, Radyo, Gazete reklamları hem zaman açısından hemde fiyat açısından malesefki firmaları zorlamaktadır. Özgürdal Reklam olarak, fiyat politikası ve reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli reklam mecrasının Araç Giydirme olduğunu düşünüyoruz.  Adana Araç Giydirme –  Adana Araç Kaplama ( Araç Üstü Reklam ) işlemi için bir araba almanıza gerek yok çünkü firmanızın muhakkak bir aracı vardır. Bu araç ister şahsi aracınız olsun ister firmanızın ihtiyaçlarını gidermek için ( nakliye, servis, toplantı amaçlı ) bir araç olsun. Bu araç her daim trafikte olduğundan dolayı, sürekli gezen bir reklam aracınız olacaktır. Bu sebepten dolayı  Adana Araç Giydirme –  Adana Araç Kaplama ( Araç Üstü Reklam ) reklamı çok önemlidir. Araç Giydirme – Araç Kaplama ( Araç Üstü Reklam ) için ayıracağınız bütçe Televizyon, Radyo, Gazete gibi reklam kullanına verdiğiniz bütçenin çok altındadır.

 

Araç giydirme işlemleri sırası ile aşağıdaki işlemlere göre yapılır.

  • Adana araç giydirme işlemleri için bizimle iletişime geçen müşterilerimize kullandığımız ürünler ve fiyatları hakkında bilgilendirmeler ve yapılacak işe göre fiyat tekliflerinde bulunulur.
  • teklifleri uygun bulan ve araç giydirme işlemi yaptıracak olan müşterimiz aracını çalışma alanımıza getirerek gerekli ölçülerin alınmasında bize yardımcı olur.
  • Aracın ölçüleri alındıktan sonra, müşterinin istediği baskıya göre, gerekli tasarım çalışmaları yapılır.
  • Tasarım çalışmaları bittikten sonra, yapılan çalışmalar müşterinin onayına sunulur ve değiştirlmesi gereken bir yer varsa değiştirilir.
  • Müşterinin isteklerine göre şekillenen tasarım yine müşterimizin onayı alındıktan sonra baskı işlemlerine geçilir.
  • Dijital baskı işlemleri bittikten sonra, araç üzerine kaplama çalışmalarına başlanır ve itina ile araç kaplama işlemleri yapılır.
Tags: ,

4 thoughts on “Araç Giydirme

Comments are closed.

Not enough for your seo needs?

Have you specific requirements? Just send us details!